O společnosti

Společnost HYDROPRODUCT s. r. o. byla založena v roce 1995 jako soukromá firma se zaměřením na strojírenskou výrobu.

Z počátku hlavní oblastí činnosti byly dodávky hadicových vedení pro hydraulické mechanismy a klimatizační systémy. Později společnost začala nabízet kompletní hydraulické systémy.

Vzhledem předchozím dlouholetým zkušenostem v oboru projekce, výroby, opravy a rekonstrukce mechanizace pro údržbu železničního svršku, byla tato činnost zavedena do výrobního programu.

S postupem času společnost získala do svého vlastnictví areál, na kterém působila. Výrobní plocha po rekonstrukci a vybudování nových výrobních prostor čítá 2500 m2, byla rozšířena výrobní kapacita a nastoupen trend doplnění konvenčních obráběcích a tvářecích strojů novými NC soustruhy a NC centry.

Další oblastí rozvoje firmy byla oblast obchodně – servisní s důrazem na rozšíření služeb souvisejících s původní výrobní náplní. Byla zvolena cesta nabídky produktů nejvyšší kvality se zajištěním plného servisu na veškeré dodávané výrobky a služby.

Jako poslední bylo do výrobního programu zařazeno ohýbaní trubek a pálení ocelových plechů.

Dnes společnost vyrábí na svých obráběcích centrech, frézách, vodních paprscích, pálícím automatu, ohýbačkách trubek a zaměstnává přes 50 zaměstnanců.

 

Certifikáty

Dne 13.3.2012 Hydroproduct získal ČSN EN ISO 9001:2009. Certifikovaný systém managementu kvality: Výroba hadicových a spojovacích systémů pro klimatizace. Komplexní služby v oblasti hydraulických systémů včetně návrhu a vývoje. Dělení materiálů pro hlukovou a tepelnou izolaci. Výroba a opravy přenosné mechanizace pro stavbu a údržbu železničního svršku. Prodej a servis zahradní a lesní techniky.

Zde jsou uvedeny odkazy na jednotlivé certifikáty: ISO certifikát.pdf, ČD certifikát.pdf (e. č. 835)

 

 

Náš tým

 

Naše motto

Pokud chcete jít rychle, jděte sami. Ale pokud chcete dojít daleko, jděte společně.

Africké přísloví

 

V současné době nabízíme:

  • CNC obrábění (soustružení + frézování)
  • komplexní služby v oblasti hydraulických systémů
  • výrobu a opravy hydraulických válců
  • hadicové a spojovací systémy pro klimatizace
  • ohýbání trubek
  • pálení ocelového plechu do tloušťky 100 mm
  • dodávky a řezání hlukových a tepelných izolací
  • výrobu, opravy a rekonstrukce přenosné mechanizace pro stavbu a údržbu železničního svršku